Оплата при отриманні 

   Ви можете оплатити готівкою в будь-якому відділенні Нової Пошти. Звертаємо Вашу увагу, що накладеним платежем ми відправляємо тільки з передоплатою в розмірі 100 грн. на картку Приватбанка, вартість такої посилки буде дещо вищою у зв'язку з оплатою за відправку грошових коштів. Тариф Нової Пошти становить 20 грн + 2% від суми переказу.

   Оплата на карту   

   Ви також можете зробити оплату на картку Приватбанку або Монобанку. Для цього можна скористатися мобільним застосунком, терміналом самообслуговування або сплатити в касі будь-якого банку. Реквізити для оплати будуть надіслані Вам після оформлення замовлення у вигляді смс, на електронну пошту або в Viber. Після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок Вам буде надіслано смс-повідомлення про зарахування коштів.

   Доставка

   Доставка товарів, куплених в інтернет магазині Leomirra.com.ua, здійснюється транспортною компанією

"Нова Пошта" або "Укрпошта". За умови оплати на карту, доставка 🚚 БЕЗКОШТОВНА‼️ Самовивозу немає. Ви також можете оформити адресну доставку, але у такому разі вона буде за ваш рахунок.   

   Відправлення замовлення відбувається в період від 1 до 5 робочих днів після оформлення замовлення. Більш точна інформація про терміни відправлення вказана в характеристиках кожного товару.

   Детально про терміни доставки Вам повідомить менеджер нашого інтернет магазину після оформлення замовлення.