1. Загальні положення

 1. LEOMIRRA здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://leomirra.com.ua

 2. Оформляючи замовлення через Інтернет-магазин https://leomirra.com.ua, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно покинути сайт https://leomirra.com.ua.

 3. Відповідно до ГК України (ст. 633) справжній стан, а також вся інформація, зазначена на сайті https://leomirra.com.ua є публічною офертою. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку без повідомлення користувачів редагувати справжні умови. 

 4. Угода вступає в силу з моменту підтвердження менеджером Інтернет-магазину замовлення Покупця. 

 5. В рамках роботи Інтернет-магазин надає Користувачеві інформаційний супровід Замовлення. 

 6. Покупець має право на участь в акціях і програмі лояльності. З умовами програми можна ознайомитися тут.

2. Предмет угоди

 1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати товари каталогу Інтернет-магазину одягу https://leomirra.com.ua.

3. Товар і порядок здійснення покупки

 1. Надана на сайті інформація, а саме ілюстрації, опис і характеристики не є вичерпними і можуть містити друкарські помилки. Виробник без повідомлення залишає за собою право незначно змінювати зовнішній вигляд фурнітури і супутніх товарів.

 2. У разі відсутності замовлених товарів в наявності на складі продавець має право анулювати Замовлення Покупця, при цьому повідомивши його про це. 

 3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Замовлення. 

 4. У разі скасування або відсутності передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Покупцю на картковий рахунок. 

 5. Після оформлення Замовлення Покупцеві надається інформація на вказану адресу електронної пошти про обраний товар і реквізити для оплати. Очікувана дата відправки обмовляється при підтвердженні замовлення менеджером Інтернет-магазину.

4. Доставка замовлення

 1. Товар доставляється оператором "Нова Пошта" або "Укрпошта" у вигляді поштового відправлення. Детальніше про терміни і способи доставки можна ознайомитися тут.

 2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за роботу поштових операторів, а також інших третіх осіб. 

 3. Попередньо оплачені, але не забрані вчасно замовлення повторно відправляються за умови компенсації транспортних витрат (послуг транспортних компаній з доставки в обидві сторони). Або за домовленістю сторін здійсняться повернення коштів за замовлення на картковий рахунок покупця за вирахуванням транспортних витрат. 

 4. У разі, якщо клієнт не забрав посилку протягом безоплатного / гарантованого терміну зберігання (5 робочих днів) на "Новій Пошті" всі наступні замовлення відправляються тільки в разі часткової чи повної передоплати. 

 5. При повній передоплаті на карту банку товар доставляється безкоштовно. У разі оплати замовлення за допомогою послуги «Накладений платіж» Покупець додатково оплачує на місці послугу «Нової пошти».

5. Оплата товару

 1. Оплата товару відбувається наступним чином: На карту ПриватБанку, післяплатою на відділенні «Нова Пошта», на розрахунковий рахунок. 

 2. Покупець має право скористатися накопиченими балами за програмою лояльності, або використовувати індивідуальну знижку, або застосувати промокод.

6. Повернення товару та грошових коштів

 1. Чи не підійшов товар можна повернути протягом 14 днів з моменту відправки замовлення. 

 2. Для повернення товару необхідно зв'язатися з менеджерами Інтернет-магазину за вказаними телефону і написати на корпоративну пошту leomirra.shopping@gmail.com і надати наступну необхідну інформацію для повернення: номер і дата замовлення, П.І.Б., артикул товару, причину повернення . Перевірити товарний вигляд і цілісність повертаються виробів і упаковки (наявність збережених ярликів, бирок, упаковок зі штрих-кодом; відсутність слідів шкарпетки, плям і інших забруднень). Товари з ознаками використання і не відповідають вимогам вище - не повертаються. 

 3. Товари не підлягають поверненню: нижню білизну, боді, корсети, купальні костюми; нічні сорочки, піжами, халати, домашні костюми; панчішно-шкарпеткові вироби; рукавички, рукавиці.

 4. Повернення і обмін товарів здійснюється через Транспортну компанію "Нова Пошта". Адреса для відправки в разі обміну / повернення Вам повідомить менеджер при оформленні. Після отримання речі, ми перевіримо її цілісність, і відправимо Вам обрану Вами заміну або відшкодуємо суму повернення згідно з накладною на наданий Вами банківський рахунок (реквізити). Терміни проведення обміну залежать від того, коли ми отримаємо від Вас посилку з поверненням, після отримання повідомлення від Нової Пошти про прибуття повернення, протягом 2-х робочих банківських днів, ми відправляємо Вам заміну на Ваше повернення. Термін проведення оплати - 7 робочих банківських днів після отримання нами посилки. 

7. Відповідальність

 1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині. 

 2. Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів. 

8. Конфіденційність і захист інформації

 1. Персональні дані Користувача підлягають обробці відповідно до ЗУ від 01.06.2010 р № 2297-VI «Про захист персональних даних». 

 2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог чинного законодавства та компетентного виконання зобов'язань перед Користувачами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.

 3. При реєстрації на Сайті Користувач надає Інтернет-магазину наступну інформацію: ПІБ, діючий е-меіл, контактний номер телефону та адресу для отримання поштових відправлень. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку відповідно до встановленого законодавства і внутрішніх положень Інтернет магазину. 

 4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем на Сайті в загальнодоступній формі.

 5. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і, згідно з ЗУ від 02.10.1992 р № 2657-XII «Про інформацію», передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

9. Термін дії

 1. Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту її опублікування на сайті Інтернет-магазину і діє до моменту її відкликання.