Оплата при отриманні (накладений платіж)

Ви можете сплатити замовлення при отриманні у відділенні Нової Пошти, але такі відправки ми робимо тільки з передоплатою в розмірі 100 грн. Якщо Ви забажаєте відмовитися від замовлення у відділенні Нової Пошти, ці кошти підуть на компенсацію доставки. Звертаємо Вашу увагу, що з післяплатою вартість посилки буде дещо вищою у зв'язку з оплатою за відправку коштів. Тариф Нової Пошти складає 20 грн. + 2% від суми переказу. 

Онлайн-оплата банківською карткою

Найвигідніший і найзручніший спосіб оплати нашого інтернет-магазину. Така оплата є повністю безпечною, ми не зберігаємо дані ваших кредитних карток. Ви можете скористатися    або ввести дані картки вручну. Після оплати ви отримаєте на електронну адресу чек, що є гарантією нашої порядності. Будь ласка, не забувайте вказувати свою Email адресу під час оформлення замовлення.

Оплата на карту у Приват 24

Ви можете також здійснити оплату за допомогою сервісу  . Реквізити для оплати будуть надіслані Вам після оформлення замовлення у вигляді смс, електронною поштою або у Viber. Після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок Вам буде надіслано SMS-повідомлення про зарахування коштів.

Доставка

Для оформлення міжнародної доставки зв'яжіться з нами  у   або    

  • Доставка товарів здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта".
  • Ви також можете оформити адресну доставку.
  • Відправка замовлення проводиться в період від 1 до 5 робочих днів після оформлення замовлення. 
  • Детально про терміни доставки Вам повідомить менеджер нашого інтернет-магазину після оформлення замовлення.