# 1 Впевненість

   Подумайте про це, коли ви дивитеся в дзеркало, надягаючи це супер миле чорне плаття, яке ви так довго чекали. Зачіска і макіяж зроблені, і ви одягаєте плаття з карколомними туфлями на підборах з ремінцями. Ви коли-небудь помічали, які невербальні ознаки проявляє ваше тіло, коли вам подобається те, як ви виглядаєте? Ви гойдаєтеся вперед і назад, перевіряючи себе з усіх можливих кутів. Ви встаєте трохи пряміше. Ви двічі (може бути, навіть тричі) перевіряєте, як ви виглядаєте, коли проходите повз всіх дзеркал у вашому будинку, тому що в глибині душі ви знаєте, що це здорово. Це впевненість ... ваш наряд просто змусив вас відчути себе неймовірно, тому що ВИ виглядаєте дуже добре!

Чорне платя

# 2 Позитивне враження

   Всі говорять про перші враження. «У вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження» ... Ага, і тут це правда! Але як щодо того, щоб весь час проводити позитивне враження. Протягом перших декількох секунд, коли хтось дивиться на вас, вони приходять до певного висновку про те, хто ви як особистість, ще до того, як розмова почалася. Нам не потрібно виглядати відполірованими і одягати красиву сукню кожен раз, коли ми виходимо з дому, але просто знайте, що ви робите позитивне враження, коли робите все можливе!  

# 3 Особистість

   Отже, ми встановили, що те, що ви носите, демонструє, хто ви є (в очах оточуючих). Отже ... що ваш наряд говорить про вашої особистості? Якщо ви весь день носите плаття в спортивному стилі, ви, мабуть, великий фанат здоров'я, який тренується по 10 годин на день, чи не так? Якщо серйозно, ви можете весело провести час і за допомогою своїх суконь продемонструвати сміливу, сильну і веселу особистість. Додайте який-небудь колір, одягніть ефектне кольє або забавний капелюх ... зробіть так, щоб ваш образ був справжнім!

Плаття в спортивному стилі

# 4 Настрій

   Ви коли-небудь помічали, що ваш настрій змінюється в залежності від того, що на вас одягнено? Емоції відіграють велику роль в тому, яку сукню ви носите і що зображуєте підсвідомо. Подумайте про це ... коли ми оплакуємо втрату, ми носимо чорне. Коли ми в депресії, наше плаття більш мішкувате. Коли ми щасливі, сукні, які ми носимо, зазвичай яскраві, стильні і добре скроєні. Коли хтось говорить вам, як мило ви виглядаєте, у вас розправляються плечі, змінюється настрій, і цей наряд стає одним з ваших улюблених.

# 5 Створює довіру

  Думаєте що зміцнення довіри завдяки гарній сукні звучить кумедно? Однак це абсолютно вірно. Ви б зробили зачіску в перукаря з поганими волоссям? Ви б порадилися з особистим тренером, у якого зайва вага? Як ви думаєте, чому лікарі носять білі халати? Демонструвати свою роль - це ВЕЛИКА частина того, що ми робимо щодня. Якщо ви одягаєте ту роль, яку граєте в своєму житті, люди теж будуть вам довіряти. 


Автор: Ольга Ракітянська