В яких кольорах зустрічати Новий рік - 2023: кольори, які принесуть удачу саме вам

Чого хоче Чорний Водяний Кролик та як поєднати його запити зі своїми? Розбираємось разом із Leomirra.

 

Одягатися у кольори символу майбутнього року – це щось із розряду традицій. Нехай вони не наші, але прижилися ґрунтовно. І, як у всьому звичному, свідомість тут включається рідко. Деякі навіть не замислюються про зв'язок із астрологією. Ті, хто знає, теж переймаються не до кінця, ігноруючи принципові моменти. Взяти хоча б факт, що китайський Новий рік настає не з 31 грудня на 1 січня.

 


Всі моделі на Новий рік 2023 дивіться за посиланням у розділі "Новорічні плаття"


 

Але головне, що ми упускаємо, намагаючись слідувати традиції – це усвідомлення мети. Навіщо все це? Теоретично – залучення удачі. І ось тут важливо включити свідомість. У що ви вірите? Можна орієнтуватись на символ року. Можна його повністю ігнорувати. Можна спробувати поєднати все, пропускаючи астрологію через призму індивідуальності. Тож шанси на успіх зростуть точно.

 

Біле новорічне плаття

 

Важливо відчувати свій внутрішній запит. Розуміти, який колір вам потрібний саме зараз. По-перше, щоб транслювати свій стан. По-друге, щоб створити певний настрій та залучити щось до життя. Так працює психологія кольору. Коли ми беремо на озброєння певний колір, він привносить налаштування, якими сам володіє.


Тут вас чекають жіночі плаття на будь який випадок


Вибір кольору для свого новорічного образу варто розпочинати із внутрішнього діалогу. Задаємо наступні питання: «Чого особисто я хочу у новому році? Що таке успіх саме для мене?». Отримавши відповіді, потрібно шукати колористичного рішення під запит. До речі, «кролячі» кольори можуть цілком у нього вписатися. Тоді вдасться вбити двох зайців одним пострілом. Спробуймо це реалізувати.

Чого хоче від нас Чорний Водяний Кролик? Враховуючи те, що Новий рік на носі, тільки лінивий не глянув на список його переваг. Головні колірні налаштування на поверхні: чорний і всі відтінки синього (бо вода). У деяких рекомендаціях можна зустріти додаткові опції: рожевий, фіолетовий, червоний. Вони не такі очевидні, але фігурують. Що ці варіанти транслюють з погляду психології кольору?

 

Чорний

Отже, головний колір Кролика зразка 2023 – чорний. Похмуро, але для урочистостей підходить. Особливо якщо додати ефектних аксесуарів. Звичайно, астрологи тут можуть покоситися, адже кролик – тварина скромна… Але ж ми взяли курс на усвідомленість. Намагатимемося адекватно поєднувати рекомендації та вимоги приводу.

 

Чорне новорічне плаття

 

З погляду психології це колір таємничості та чуттєвості. Його варто використати тим, у кого на 2023 рік заплановано творчий бунт. Бажаєте розширити свої межі? Чорне плаття це починання підтримає. Його обирає та, хто цінує незалежність та може кинути виклик долі.

Синій

Перша асоціація із цим кольором – море. Синій – це спокій. На нього роблять ставку серйозні люди, схильні до мисленнєвої діяльності. Якщо у ваших планах на 2023 рік уповільнення темпу життя та набуття внутрішнього спокою, уважно придивіться до різних відтінків синього.

 

Синє новорічне плаття з блиском

 

Блакитний

Це світлий відтінок синього. Ми сприймаємо його як самостійний колір і це виправдано. У блакитного є свої чіткі психологічні налаштування. Це відтінок чистої води та безхмарного неба. Він підходить тим, кому хочеться розширити горизонти, здобути свободу та легкість.

 

Блакитне новорічне плаття з блиском

 

Рожевий

 Цей колір також є в деяких «кролячих» списках. Мабуть, через асоціації з рожевими лапками звірятка... Як би там не було, розглянути його варто. Це колір ніжності та радості. Взагалі він універсальний у плані створення гармонії. Додасть їх у життя кожного.

 

Рожева новорічна сукня

 

  1. Використовувати рожевий (як і будь-який інший колір) можна за двома схемами: якщо у вас є ця романтичність, ніжний відтінок троянди витягне її на поверхню і підкреслить. Вам буде зручно.

  2. Якщо вам хочеться розкрити або підсилити романтика, то колір посприяє. До речі, це стосується не лише жінок. Чоловіків може не вразити ідея рожевого тотал-луку, але акценти — краватку, метелика — вони цілком витримають.

Червоний

Червоний – колір пристрасті. Одні астрологи кажуть, що він вдалий для святкової ночі. Пояснюють це велелюбністю символу року ... Інші, посилаючись на його лагідну вдачу, яскравих рішень не рекомендують. Щоб зробити власний вибір, подивимося на психологічні опції.

 

Червона сукня на Новий рік

 

Енергія, кохання, активність – основні його посили. Бажаєте підвищити рівень особистої харизми у 2023 році? Робіть ставку на червоний. Він допоможе запустити рух. Якщо в планах реалізація амбітних проектів, то цей колір дасть імпульс. Також він дає надію, життєву силу та любов.

А що ще?

Вашими вдалими можуть стати й інші кольори. Важливо лише визначитися із запитом. Наприклад, фіолетовий – колір творчості, духовності та оригінальності. Він сприяє умиротворенню та стабілізує процеси. Можливо, вам потрібне саме це? Зелений вселяє надію та зміцнює віру у себе. Жовтий – це заряд оптимізму.

 

Фіолетова сукня на Новий рік

 

Фактура та стиль

За стилістикою та тканинами варто бачити варіативність і виявляти усвідомленість. Астрологи кажуть, що Кролик цінує тепло, м'якість та простоту. Чи означає це, що всіх треба одягти в светри? Можливо, це чудова ідея для заміського урочистостей, але не для ресторану.

 

Виявляємо фантазію і вибираємо, наприклад, сукню з оздобленням пір'ям. Це і модно, і святково, і м'яко. Щодо скромності, то тут вибір за вами. Можливо, підійшовши наперекір Кролику, ви гарантовано зловите удачу за хвіст. Наприклад, залучите своїм ефектним виглядом другу половинку.

Автор: Ольга Ракітянська